Get Adobe Flash player

KURUMSAL

KURULUŞ; Çorum Sebat Makine İnş. San. Tic. Ltd. Şti. 15 Yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerine, her geçen gün zenginleşen çeşit ve kaliteli stoklarımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamız stoklarında 300 serisi (304-309-310-316-321 kaliteler) ve 400 serisi (409-410-420-430 kaliteler) paslanmaz çelik rulo ve plakalar ile paslanmaz çelik boru PASLANMAZ CUBUK, PASLANMAZ KOSEBENT ve profil ürünleri bulunmaktadır. Firmamız kaliteli ürün, ürün çeşitliliği, uygun fiyat ve zamanında teslimat ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ; Çorum Sebat Makine İns. San. Tic. Ltd. Şti. hedefleri doğrultusunda globalleşen dünyada gelişen teknolojiyi takip edip, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarak sektöründe lider firma olma amacındadır. Çorum Sebat Makine İns. San. Tic. Ltd. Şti. müşterilerine en kaliteli hizmeti verebilmek için imalatın başından sonuna kadar kontrol altında tutmaktadır. İmalatta kullanılacak malzemeler sertifikalı olarak alınır, imalat sırasında gerekli kontroller uzman personel tarafından düzenli olarak yapılır. Malzeme teslimi bütün kalite kontrol standartları onaylandıktan sonra yapılır. Zamanında Çorum Sebat Makine İns. San. Tic. Ltd. Şti. için önemli ilkelerden biridir. İmalatla ilgili her konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek, çözüm üretmek Çorum SEBAT MAKİNA İns. San. Tic. Ltd. Şti. müşteri odaklı çalışma ilkesinin bir göstergesidir. Çorum Sebat Makine İns. San. Tic. Ltd. Şti. hataları meydana gelmeden önce önlemek için gerekli çalışmalara önem vermektedir. İSTİHDAMDA POZİTİF FARK YARATABİLMEKEN EN ONEMLİ İDEALİMİZDİR.

 

VİZYONUMUZ; 

- %100 Müşteri Memnuniyeti,

- Sürekli Gelişen Piyasalarda Müşteri Beklentilerine Maksimum Seviyede Karşılamak Hedeflenen Yolda Müşterilerimizle Beraber Büyümektir.

- Kaliteli Üretim Kadar Personelin Sağlığı, Güvenliği ve Eğitimi de Büyük Önem Taşımaktadır. Bunun İçin Gerekli Önlemleri Almakta ve Personeline Belli Aralıklarla Eğitim Vererek Onları Daha Bilinçli ve Güvenli Çalışmalarını Sağlamaktır.

MİSYONUMUZ; 

- Müşteriye ve çevremize önem vermek,

- Toplumda; İsraf yerine Tasarruf, kavga yerine İşbirliği, Sevgi, Katılım ve Adanmışlığı sağlamak…